Ga je naar Londen en ben je op zoek naar een gaaf designhotel dat ook nog eens goed te betalen is (voor Londense begrippen dan ;)? Dan is het Qbic Hotel London City aan de rand van de hippe wijk Shoreditch een aanrader. Wij sliepen er vorige maand een weekend en we voelden ons er helemaal thuis.
Londen is een dure stad en de hotelprijzen rijzen de pan uit. Ik wilde graag slapen in een designhotel en die zijn er genoeg. Maar ik had deze keer geen zin om de hoofdprijs te betalen voor een kamer. Uiteindelijk kwam ik terecht bij Qbic Hotel, een betaalbaar designhotel dat er gaaf uitzag én werd aangeraden door collega-reisblogger Milou van Explorista.nl. Boeken dus!
Duurzaam design
Qbic Hotel biedt kamers van verschillende grootte. Ze hebben allemaal één ding gemeen: ze zijn opgebouwd uit zogenoemde Cubi, één blok dat bestaat uit het bed, de verlichting en de badkamer. Dat is een relatief goedkope en duurzame manier van designen. De kamers zien er super uit: het hoofdeinde van het comfortabele bed bestaat uit een enorme foto (er zijn verschillende varianten) en de kamers bevatten verschillende designelementen. Ik vond de lampen gemaakt van tuinslangen bijvoorbeeld erg leuk, net als het ‘do not disturb’-hondje (zie bovenste foto). De badkamer is ruim en heeft een grote regendouche. De wifi is natuurlijk gratis en supersnel en je kunt op elke verdieping gratis koffie en thee pakken.
Gezellige ruimte
Qbic Hotel heeft beneden een grote ruimte met gezellige zitjes. Ook dit is natuurlijk helemaal design-verantwoord, met tafels en stoelen in verschillende stijlen, die samen een gezellig geheel vormen. Er is een bar waar je lokaal gebrouwen biertjes kunt bestellen en er staan fijne stoelen waar je heerlijk in wegzakt. ’s Ochtends wordt hier het ontbijt geserveerd. Het is niet enorm uitgebreid, maar wel erg lekker, met onder andere yoghurt, muesli en fruit en verse croissantjes.
Toplocatie
Eén van de beste features van het hotel is de locatie. Je logeert hier aan de rand van de heerlijke wijk Shoreditch, in de buurt van talloze restaurantjes en barretjes. De metro ligt aan de overkant en daarmee reis je supersnel heel Londen door. De locatie is bovendien ideaal als je op London City vliegt: op een kwartier lopen ligt een station van de Docklands Light Railway en daarmee ben je binnen een half uurtje op het vliegveld. Perfect dus!
Voor meer informatie
Je kunt hier je kamer in het Qbic Hotel boeken. Kamers zijn er vanaf ongeveer 90 euro per nacht.
12 Reacties
Deze heb ik al zo vaak voorbij zien komen, lijkt me een heel leuk hotel! Goed om te lezen dat jij het ook echt een aanrader vindt. Die onthou ik :)
Het is ook echt een leuk hotel! Fijne plek :)
Ohhh ik ben blij dat je het leuk vond! Super. Ik zou zo terug willen :)
Ik vond het heel leuk (en voor herhaling vatbaar), thanks voor de tip :) !
In Londen zijn zoveel toffe hotels! Ik ben er alleen nog nooit geweest omdat ik altijd bij vrienden blijf slapen, haha. Maar deze is ook wel tof om gewoon een nachtje te doen om te zien!
Hoi Joost, bij vrienden slapen is wel een ideale oplossing als je in Londen bent! Want het blijft een dure stad :) Maar mocht je toch eens een hotel zoeken voor een nachtje, dan is dit een aanrader!
Alleen al om dat hondje aan de deur zou ik naar dit hotel willen ;-) Het ziet er sfeervol en erg leuk ingericht uit. Deze ga zeker ik onthouden als onze plannen voor Londen concreter worden.
Hoi Marcella, dat hondje is gaaf hè! Dit hotel is echt een aanrader voor een fijn weekendje Londen :)
Wat een geweldige tip. In de favorieten!
Het is een aanrader, echt een relaxt hotel op een toplocatie!
Hi Karlijn! Ik wil dit hotel graag boeken maar weet jij of het ontbijt standaard bij de kamerprijs zit? Ik kan namelijk nergens prijzen vinden indien ik het ontbijt er los bij zou nemen…
Groetjes, Puck
Hoi Puck, volgens mij zit het ontbijt niet inbegrepen, maar kun je het wel bijboeken! In elk geval heel veel plezier gewenst in Londen!