Home Europa HOTELTIP: citizenM Schiphol Airport, relaxed begin van je reis

HOTELTIP: citizenM Schiphol Airport, relaxed begin van je reis

Door Karlijn

’s Ochtends vliegen vanaf Schiphol kan voor mij enigszins stressvol zijn. Het is dik anderhalf rijden vanaf mijn woonplaats (twee uur met OV), het is vaak druk op de A2 en we moeten soms midden in de nacht opstaan om onze vlucht te kunnen halen. Niet echt relaxed. Daarom gaan we vaak al de avond van tevoren naar Schiphol en overnachten we in citizenM. Maar een paar minuten lopen van de terminal én het is een gaaf hotel!

Overnachten op Schiphol heeft twee grote voordelen: je kunt de ochtend van je vlucht lekker rustig aan doen en je vakantie begint al een nacht eerder. Bovendien is slapen in citizenM erg leuk. citizenM is geen standaard hotel met een incheckbalie, receptioniste en een lobby. Inchecken doe je zelf snel via de computer en de algemene ruimten zijn verdeeld in verschillende ‘huiskamers’, met fijne stoelen, televisies, boeken en iMac’s.

Citizen M 1

Design

In citizenM ademt alles ‘design’ en het is alleen al leuk om alle details te bekijken: de kunstwerken aan de muur, de grote kasten vol leuke spullen en de coole design-stoelen. En natuurlijk is er overal gratis wifi, dus je kunt ook rustig internetten of eventueel werken. Het hotel beschikt over een bar, canteenM, waar je ook kunt eten (er is zelfs sushi!). Deze ruimte is ingericht als een soort open keuken en ziet er gezellig uit.

Citizen M 2

Regendouche

De kamers van citizenM zijn klein, maar efficiënt ingericht. De bedden zijn kingsize en liggen heerlijk, mede dankzij het fijne donzen dekbedje. De douche en wc zijn allebei in een aparte cabine in de kamer geplaatst, wat een beetje apart is. De regendouche is helemaal van glas en de wc heeft melkglazen ronde deuren. Je kunt het bed en de twee cabines wel van elkaar scheiden met een dun gordijntje, maar toch is deze opzet redelijk intiem. Prima als je met je partner bent, maar bij een wat afstandelijkere relatie zijn twee kamers aan te raden ;)

Citizen M 3

Sfeerverlichting en gratis films

Met een afstandsbediening kun je het licht in de hele kamer bedienen. Je kunt voor verschillende soorten sfeerverlichting kiezen, van soft tot een soort van multi-color disco-variant, dus mogelijkheden genoeg! Met de afstandsbediening kun je ook de wekker zetten (met geluiden in allerlei variaties) en natuurlijk de televisie bedienen. CitizenM heeft een filmkanaal met gratis films, die je vanuit je comfortabele bed kunt bekijken. Na een nachtje heerlijk slapen loop je de volgende ochtend in no-time naar de terminal. Zo begin je relaxed en uitgerust aan je vakantie!

Voor meer informatie

CitzenM heeft ook hotels in het centrum van Amsterdam, Rotterdam, Glasgow, Parijs, Londen en New York. Kijk hier voor prijzen en boekingen voor dit hotel op Schiphol.

*Deze blog is niet in opdracht van of in samenwerking met citizenM geschreven. Het artikel bevat wel een affiliatelink. Hier lees je er meer over.

Ook leuk om te lezen

4 Reacties

Robert 19 juni 2014 - 10:11

Goeie tip! Ik moet ook minimaal 1,5 uur rijden naar Schiphol, wat bij sommige vertrektijden echt vervelend is. Handig om te weten :)

Antwoord
Karlijn 19 juni 2014 - 11:23

Hoi Robert, bedankt! Ik zeg vaak: we moeten maar eens wat centraler ten opzichte van Schiphol gaan wonen. Geen doen, die afstand :) Maar citizenM is een aanrader, veel beter dan midden in de nacht thuis wegrijden!

Antwoord
Marcella 22 juni 2014 - 00:09

Wij sliepen de vorige keren bij vroeg vertrek altijd bij Ibis, maar dat sliep niet fijn. Volgende keer slapen we bij CitizenM, dat beviel erg goed in Rotterdam! Goede bedden!!

Antwoord
Karlijn 22 juni 2014 - 11:09

Goed idee, de bedden van de Schiphol-locatie zijn net zo fijn!

Antwoord

Laat een reactie achter

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.