Afgelopen week plaatste ik al een lijstje met alle highlights van reisjaar 2014, maar ik ben nog niet helemaal klaar met mijn eindejaarsterugblik. Ik maakte dit jaar weer duizenden foto’s (waarom toch zoveel!?) en probeerde daar de twaalf mooiste uit te kiezen. Het viel niet mee, want foto’s selecteren is niet mijn sterkste kant. En alleen fotogeniek Bhutan bezorgde me al hoofdbrekens ;). Maar het is gelukt, dus hier zijn ze: de twaalf mooiste foto’s die ik het afgelopen jaar maakte, één voor elke maand van het jaar.
1. De Chelela-pas in Bhutan, het hoogste punt van onze reis
2. The Gardens by the Bay in Singapore – vooral ’s avonds tijdens de lichtshow geweldig
3. Anse Lazio op Praslin, de Seychellen. Zo’n paradijsje!
4. Het Tiger’s Nest in Bhutan. Wat een klim, maar ook: wat een spectaculair uitzicht!
5. The London Eye, gemaakt met een ultragroothoeklens voor extra effect
6. All smiles op de Seychellen
7. En ook in Bhutan is een glimlach nooit ver weg
8. Mijn favoriete tempel in Bangkok: Wat Arun
9. Brooklyn Bridge in New York
10. Dansers tijdens een vierdaags festival in Bhutan
11. Ik waande me even in India op het Maleisische eiland Penang
12. Eindelijk zicht op een bijna wolkenloze Himalaya in Bhutan
32 Reacties
Wat maak je toch mooie foto’s!
Dank je Chantal 🙂 !
Hele mooie foto’s Karlijn! Ik kan niet wachten tot je op wereldreis gaat en al die mooie foto’s komt showen!
Dank je Sandra! Ik kan zelf ook niet wachten 🙂 Nog maar vier maanden!!
Prachtige foto’s. Vooral die van Singapore vind ik erg gaaf zeg!
Dank je Robert! De Gardens by the Bay vond ik ’s avonds ook echt mooi. Een hele muziek- en lichtshow erbij, erg gaaf!
Prachtige foto’s!!
Dank je Manouk!
Stuk voor stuk prachtig! En allemaal zo kleurrijk! Maar dat spreekt me altijd zo aan in je foto’s! Op naar nog meer foto’s en reizen in het nieuwe jaar =)
Dank je Bianca! Ik hoop voor jou ook op een reis- en fotografierijk 2015!
Hele mooie foto’s, stuk voor stuk! Dat belooft wat voor 2015 als jullie acht maand lang gaan reizen! Ik kijk er nu al naar uit! 🙂
Dank je Sieds! Ik maak me nu al een beetje zorgen over de bergen foto’s die ik dan zal moeten selecteren 😉
Wat maakt je toch prachtige foto’s Karlijn! Heerlijk om met deze pareltjes terug te blikken op jouw gave reizen van 2014. De vrolijke kleuren spatten van je foto’s af, zo fijn!
Dank je Marcella, wat leuk om te lezen 🙂
Prachtige foto’s, vooral die smile foto’s. Heerlijk om te zien. Ik kijk nu al uit naar je ontdekkingen in 2015!
Hoi Esther, dank je voor je fijne reactie!
Wow… Wat heb je een mooie dingen gezien en gedaan. En ons fijn mee laten genieten! Bedankt 😉
Dank je voor je reactie Nanda 🙂 !
Wat een prachtige kleuren! En Bhutan… wauw, ik wil ook!
Hoi Lisette, dank je! En Bhutan…is gewoon fantastisch 🙂
Mooie foto’s! Vooral Buthan lijkt me zo fotogeniek! En zo’n kiekje van de Brooklyn Bridge zit ook in mijn collectie van afgelopen jaar.
Dank je Stéphanie! Bhutan is inderdaad enorm fotogeniek, echt een hele speciale bestemming. En de Brooklyn Bridge doet het ook altijd goed op de foto 🙂
Wat een plaatjes Karlijn! Ontzettend mooie bestemmingen heb je mogen ontdekken dit jaar.. Vooral Bhutan, echt een droombestemming!
Dank je Kirsten! Ik ben ook zo blij met alles wat ik dit jaar heb gezien en gedaan! Bhutan was zeker het absolute hoogtepunt, een onvergetelijke bestemming!
WOW! Wat een prachtige foto’s. Dat strand op de Seychellen. Zucht!
Dank je Sheelagh! Aan dat strand denk ik ook met veel weemoed terug 😉
geweldige foto’s, vooral de eerste en natuurlijk de bergen van Nepal 🙂
Dank je Anto! De eerste is ook mijn favoriet 🙂
Schitterend! Fantastische blog heb je!
Thanks Joost! Super om te horen 🙂
Mooie selectie!
Dank je Jenny 🙂 !